OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar
 Tüm Forum
 Öğretmenlik Kariyer Sınavları
 Geçmişteki hizmet içi eğitim seminerleriniz
Yeni Konu Aç Yeni Konu Aç Konuyu Yanıtla Konuyu Yanıtla Konuyu Okuyacaklarıma Ekle Okuyacaklarıma Ekle
Aktif konular Aktif konular  Forumda Ara Forumda Ara    Özel Mesajlar Özel Mesajlar         
 Sayfayı Yazdır  
Yazar Önceki Konu Konu Önceki Konu Konuyu Kilitle Konuyu Düzenle Konuyu Sil Yeni Konu Konuyu Yanıtla
admin
Yönetici

Gönderim: 189
Cevap: 211
Altın: 12692
Gönderim Tarihi: -  03/09/2006  :  12:25:49 AM  Mesajı Düzenle  Alıntı Yaparak Yanıtla  Ip Adresine Bak
Geçmişte hizmet içi eğitim seminerine katılan arkadaşlar,MEB sitesinin ''İstatistikler'' bölümünden ilsisi açıp okul kodunu ve şifresini girerek sırasıyla ''hizmet içi eğitim mödülü''-''başvuru işlemleri''-ve geçmiş H.İ.E faaliyetleri açarak katılmış olduğunuz seminerleri kayıt ediniz.Bunlar uzman ve Başöğretmenlik için gerekli olacaktır.
İmzaBilginin Kölesiyiz
akinci58
Yeni Üye

Gönderim: 1
Cevap: 1
Altın: 1
Gönderim Tarihi: - 05/09/2006 :  02:55:30 AM  Mesajı Düzenle  Alıntı Yaparak Yanıtla  Ip Adresine Bak  Yanıtı Sil
1999-2005 arası kayıtlar yok hiç kayıt tutulmamış bunun için ne yapmalıyız?
İmza Sayfa Başına Dön
admin
Yönetici

Gönderim Tarihi: - 08/09/2006 :  11:49:19 AM  Mesajı Düzenle  Alıntı Yaparak Yanıtla  Ip Adresine Bak  Yanıtı Sil
Elinizdeki bulanan mevcut sertifikalarla  okul şifresi ie giriş yapılır .
Sertifikası olmayan belgeler için ise belge tarih ve sayı numarası ile belgenin bulunup ilsis web mödülden girilmesi gerekir. Etkinlik puanlarının  sınava katkısı %10 çıvarında etki edeceğinden önemlidir.
İmzaBilginin KölesiyizSayfa Başına Dön
reset
Yeni Üye

Gönderim: 9
Cevap: 14
Altın: 100
Gönderim Tarihi: - 15/09/2006 :  11:38:08 PM  Mesajı Düzenle  Alıntı Yaparak Yanıtla  Ip Adresine Bak  Yanıtı Sil
merhaba admin. söyledikleriniz doğru ancak sitede "hizmetiçi eğitim başvuru formu" adlı bir form buldum. bu forma gerek olmamalı. hizmetici eğitim için ilsis modülünün "faaliyet listesi ve başvurular" kısmından yapılmıyor mu? 
İmzaBaşarı, yerinde atılan adımlarla gelir.Sayfa Başına Dön
admin
Yönetici

Gönderim Tarihi: - 16/09/2006 :  12:02:49 AM  Mesajı Düzenle  Alıntı Yaparak Yanıtla  Ip Adresine Bak  Yanıtı Sil
Haklısınız hocam yalnız formda geçici  personel içinde başvuru seçeneği olduğu için bu formu yayınlamak zorunda kaldık.Aynı zamanda çok amaçlı kullanılacak bir formdur gerek meb personeli gerekse diğer kurumlar için.
İmzaBilginin KölesiyizSayfa Başına Dön
  Konuyu Kilitle Konuyu Düzenle Konuyu Sil Yeni Konu Konuyu Yanıtla
Yeni Konu Aç Yeni Konu Aç Konuyu Yanıtla Konuyu Yanıtla Konuyu Okuyacaklarıma Ekle Okuyacaklarıma Ekle
Aktif konular Aktif konular  Forumda Ara Forumda Ara    Özel Mesajlar Özel Mesajlar         
Geçiş Yap:

Sitemizi giriş sayfanız yapın Sitemizi favorilerinize ekleyin Gizlilik UzmanWeb.Net   Bilgi Paylaştıkça artar@2006 MaxWebPortal Snitz Başa Dön
Yüklenme Süresi 0,708sn