OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar
 Tüm Forumlar
 Öğretmenlik Kariyer Sınavları
 Geçmişteki hizmet içi eğitim seminerleriniz

Not: Konuya yanıt yazabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmalısınız.
Kayıtlı kullanıcı değilseniz, buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz!

  
Kullanıcı Adı:
Parola:


      Forum Kodları Açık
Mesajın sonuna imzamı ekle.
Konuya gelen yanıtları E-Mail ile bildir.
 
Konuyu Gözden Geçir (Öncelikli)
admin Haklısınız hocam yalnız formda geçici  personel içinde başvuru seçeneği olduğu için bu formu yayınlamak zorunda kaldık.Aynı zamanda çok amaçlı kullanılacak bir formdur gerek meb personeli gerekse diğer kurumlar için.
reset merhaba admin. söyledikleriniz doğru ancak sitede "hizmetiçi eğitim başvuru formu" adlı bir form buldum. bu forma gerek olmamalı. hizmetici eğitim için ilsis modülünün "faaliyet listesi ve başvurular" kısmından yapılmıyor mu? 
admin Elinizdeki bulanan mevcut sertifikalarla  okul şifresi ie giriş yapılır .
Sertifikası olmayan belgeler için ise belge tarih ve sayı numarası ile belgenin bulunup ilsis web mödülden girilmesi gerekir. Etkinlik puanlarının  sınava katkısı %10 çıvarında etki edeceğinden önemlidir.
akinci58 1999-2005 arası kayıtlar yok hiç kayıt tutulmamış bunun için ne yapmalıyız?
admin Geçmişte hizmet içi eğitim seminerine katılan arkadaşlar,MEB sitesinin ''''İstatistikler'''' bölümünden ilsisi açıp okul kodunu ve şifresini girerek sırasıyla ''''hizmet içi eğitim mödülü''''-''''başvuru işlemleri''''-ve geçmiş H.İ.E faaliyetleri açarak katılmış olduğunuz seminerleri kayıt ediniz.Bunlar uzman ve Başöğretmenlik için gerekli olacaktır.
Sitemizi giriş sayfanız yapın Sitemizi favorilerinize ekleyin Gizlilik UzmanWeb.Net   Bilgi Paylaştıkça artar@2006 MaxWebPortal Snitz Başa Dön
Yüklenme Süresi 0,344sn