OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar
 Anasayfa
 Kayıt Kuralları ve Gizlilik İlkesi

OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar Site Kuralları ve Gizlilik İlkesi

Siteye üyelik için Site Kurallarını ve Gizlilik İlkemizi kabul etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki kuralları okuyup, gizlilik ilkesini kabul ediyorsanız, "Kabul Ediyorum", kabul etmiyorsanız "Kabul Etmiyorum" butonlarına tıklayın.

OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar'nin kullanıcılara sunduğu tüm özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için bir Kullanıcı Adı, Parola ve geçerli bir E-Mail adresinizin olması gerekmektedir. Geçersiz E-Mail adresi ve yanlış bilgi beyanlarında bulunan üyelerin tespit edilmesi durumunda bu kişilerin üyelikleri askıya alınır veya silinir. OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar'ne verdiğiniz kişisel bilgileriniz sistem tarafından gizli tutulur. E-Mail adresinizin diğer üyeler ve kullanıcılar tarafından görünüp görünmemesi sizin onayınıza kalmıştır. Bu konuda yaşanan ihlalleri ve sorunlarınızı Site Yöneticisine (admin)'e bildirebilirsiniz. OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar kurallara uymayan kullanıcıların üyeliklerini önceden bilgi verilmeden silme hakkını saklı tutar.

Bu sitede diğer sitelerin linkleri ve dosyaları bulunabilir. Bu konu sadece internetin evrensel dağıtımı ilkesince kullanılmaktadır. Üyeler tarafından yayınlanan veya yayınlanmak için gönderilen materyaller, çirkin ve uygunsuz içerikler içermesi halinde bu linkler ve materyaller hemen silinir.

OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar üyelerine bilgilerinde değişiklik ve düzeltme yapabilmeleri için 2 seçenek sunmaktadır:

  1. Üyeler Kullanıcı Adı ve Parola ile giriş yaptıktan sonra Kontrol Panelinden gerekli ayarları yapabilirler. Kullanıcı Adı hariç tüm kişisel bilgileriniz bu bölümden değiştirilebilir.
  2. Eğer Kullanıcı Adı ve/veya Parolanızı kaybederseniz ogretmenleriz@ogretmenleriz.net adresinden yardım alabilirsiniz.

İnternet Browseriniz cokies (çerez) destekliyorsa; Kullanıcı Adı ve Parolanızı yazıp giriş yaparken 'Beni Hatırla' seçeneğini seçerek OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar'ne bir sonraki gelişinizde Giriş yapmanıza gerek kalmadan siteye girebilirsiniz.

13 yaşından büyükseniz "Kabul Ediyorum" buttonuna tıklayın. Telif hakları gereğince size ait olmayan yazı ve materyallerde kaynak belirtmek zorundasınız. Kaynak belirtmeden yayınlanan materyallerde sorumlulk kullanıcıya aittir ve OgReTmEnLeRiZ.nEt-Günlük ve yıllık planlar-Zümreler-Belirgünler ve Haftalar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede müstehcen, taciz edici, kin, tehdit, başkalarının gizliliğine saldırı, cinsel yönlendirme, pornografik içerik, yasadışı yazılım, bilgisayar virüsleri, veya kanuna aykırı her türlü materyal, kamu ve özel kurumla kuruluşları rencide edici içeriklerin yayınlanması yasaktır. Bu kurallara uymayanların üyelikleri hemen silinir ve siteden uzaklaştırılır.

Eğer yukarıda yazılı Kuralları ve Gizlilik İlkelerini kabul ediyorsanız "Kabul Ediyorum" butonuna, kabul etmiyorsanız "Kabul Etmiyorum" butonuna tıklayın.Yukarıdaki Kurallar ve Gizlilik İlkesi ile ilgili her türlü sorunuzu site yönetimine iletebilirsiniz: ogretmenleriz@ogretmenleriz.net

Sitemizi giriş sayfanız yapın Sitemizi favorilerinize ekleyin Gizlilik UzmanWeb.Net   Bilgi Paylaştıkça artar@2006 MaxWebPortal Snitz Başa Dön
Yüklenme Süresi 0,328sn